Klubové novinky

Vážení členové a přátelé klubu, je zde opět malý souhrn novinek a událostí posledních týdnů. 

Jak je z aktuální situace zřejmé, museli jsme upustit od podzimního setkání na Baldově, věříme však, že se nám případně podaří najít náhradní řešení v podobě advetního zastavění na Baldově, sledujte naše stránky. Minulý týden proběhla schůze výboru, na které jsme předběžně stanovili plán akcí v příštím roce, vše se včas dozvíte.

Na podzim jsme se opět účastnili všech kol FM poháru i VKV provozního aktivu. Díky Dušanovi OK1DC jsme aktivovali značku OK1RDO i v Marconi memorial A1 Contestu a musíme Dušanovi poděkovat za excelentní reprezentaci, Dušan pod značkou OK1RDO drží předběžně 1. místo v kategorii Single op. Další gratulace patří Vojtovi, naší vycházející hvězdě, který pod dozorem Zděňka OK1TX vyhrál VKV Závod mládeže.  Dorazily také výsledky Scandinavian Activity Contestu, ten odjel Pavel OK1NYD, skončil pod značkou OK1RDO na 35. místě. Zbývá nám počkat na vyhodnocení bulharského LZ DX Contestu, tam by mohla být značka OK1RDO do desátého místa, při troše štěstí možná i do pátého.

Nemám žádné informace o CB aktivitách našich členů, ale Tom Kdyně tento týden navázal spojení na PMR ze Škarmanky do Těšína. Vzdálenost kolem 430 km na PMR, to už je uctihodný PMR DX! Roman OK1HRD stále útočí na pěkné výsledky v MOON Contestu na pásmech 2m i 70cm a Pavel OK1NYD odjel na svojí značku CQ WW SSB.

Stále se pracuje na těcto stránkách, potřebujeme ještě doladit pár věcí, nicméně díky Standovi OK1SH je znovu přístupný archiv fotografií, odkaz najdete v příslušné rubrice. 

V bulletinu ČRK nám vyšel krátký příspěvěk o srazu a posledním čísle Radioamatéra vyšel celostránkový článek “Představujeme OK1RDO”.

Je třeba také poděkovat Aleně a Romanovi OK1HRD za úklid stánku s občerstvení a jeho uzavřením po sezóně.

Tolik zatím stručné novinky. 73!