Proběhl 19. sraz na Baldově

Ve dnech 9. a 10. září proběhl již 19. sraz uživatelů CB stanic a radioamatérů na Baldově. Jak se již v posledních letech stalo tradicí, setkání začalo pátečním večerem cestopisnou přednáškou, tento rok o Jordánsku. Následující den se i přes nepřízeň počasí sešlo téměř obvyklé množství návštěvníků, k dispozici byl velká stan, který opět ochotně zapůjčil SDH Domažlice, návštěvníci si mohli projít burzu, seznámit se s naším pracovištěm, nebo využít stánek s vysílací technikou. Po celou dobu bylo k dispozici občerstvení a v závěru proběhlo losování tomboly s hodnotnými cenami (první cena VKV stanice, druhá cena CB radiostanice, sluchátka, antény, DAB přijímač atd..), tombole předcházelo předání speciálního uznání za splnění námi vydávaného diplomu Chodsko Tomovi OK7TW.

Rádi bychom také upozornili, že firma Vysílačky Space Truck shop Rudná poskytují u příležitosti našeho srazu slevový kupón BALDOV 2022 na sortiment svého zboží na www.vysilacky.com , kupón platí do konce roku a jedná se o “holické ceny”.

Děkujeme: SDH Domažlice, členům klubu, kteří se podíleli na organizaci srazu, Václavovi OK1CVP a Zdeňkovi OK2VMJ za fotodokumentaci a všem návštěvníkům, kteří k nám zavítali. Těšíme se na jaře při dalším srazu na viděnou!

Fotografie od Zdeňka OK2VMJ najdete zde: https://ok2vmj.estranky.cz/fotoalbum/setkani–cb—ham—baldov-u-domazlic-2022/