Novinky za Baldova

Přinášíme novinky z radioklubu, není toho málo!

Nejprve musíme zmínit brigádu, která se konala začátkem října,, bylo potřeba navozit a zpracovat dříví, poklidit areál a připravit jej na zimu. Parkoviště před areálem bylo plné a účast byla opravdu požehnaná. Předseda nachystal skvělý oběd, po nějaké době se nás se sešlo opravdu mnoho u jednoho stolu. Velký dík patří všem, kteří se brigády zúčastnili. Kompletní fotogalerii najdete na našem uložišti zonerama, který Standa OK1SH bezvadně spravuje, na níže uvedeném odkaze.

https://eu.zonerama.com/OK1RDO/Album/8975431

Kromě pravidelné účasti ve VKV Provozním aktivu a FM poháru, nesmíme chybět ani u Subregionálních závodů, tím posledním byl IARU UHF contest, bodově jsme skončili lépe než minulý rok a v předběžných výsledcích to zatím vypadá na umístění “na bedně”.

Je třeba také zmínit ocenění, která se nám dostala za naší činnost, z Itálie přišly krásné plakety za Marcon Memoriál A1Contest, který pod klubovou call odjel Dušan OK1DC, dále jsme obdrželi pohár a diplomy od ČRK za loňské mládežnické závody a soutěže. Mládežníkům děkujeme za reprezentaci a gratulujeme!

A závěrem je zde jedna aktuální fotografie našeho nejvzdálenějšího člena, Karla VA3KO (v čele), který zavítal do Domažlic.