Baldovští radioamatéři zhodnotili sezonu.

V Domažlicích se 26. února sešli radioamatéři z CB klubu Domažlice, aby během valné hromady zhodnotili uplynulý rok, vyměnili si zážitky z rádiových pásem, pozdravili staré známé a také si zvolili nový výbor klubu.
Pokud patříte mezi návštěvníky Baldovského návrší, mohli jste během roku 2021 zavítat na celou řadu akcí, které pro vás tým pod vedením Romana Holuba pořádá. I na letošní rok již klub připravuje tradiční akce jako Den otevřených dveří, ve spolupráci s Římskokatolickou farností Domažlice Baldovskou pouť, řemeslné Baldovské tvoření, podílí se také na Jazzovém Baldově a dalších akcích, jejichž kompletní výčet najdete v kalendáři na těchto stránkách. V letní sezoně bude opět v baldovském třešňovém sadu pro turisty otevřeno občerstvení Za kalichem, vč. veřejné knihovničky a příští Vánoce bude tradičně ozdoben Vánoční strom a postaven betlém.
Členové klubu zhodnotili i svojí hlavní činnost, tedy vysílání na radioamatérských pásmech v rámci národních i mezinárodních závodů, kde mezi největší úspěchy patří titul mistrů České republiky juniorů v práci na velmi krátkých vlnách, o který se zasloužil tříčlenný tým mladých operátorů. Členové klubu však aktivně vysílají v rámci nejrůznějších aktivit a soutěží a navazují spojení s radioamatéry z celého světa a také se snaží neustále vylepšovat své baldovské pracoviště. Baldov se však stal již tradiční lokalitou k procházkám a tak se klub snaží okolí své základny stále zvelebovat i pro veřejnost.
CB klub Domažlice děkuje za podporu veřejnosti a těší se na setkávání na Baldově.